תאריך | מפעל | שלב | מארחת | אורחת |
תוצאה | הערות |
13.3.24 (ד') | יורוקאפ | 1/4 גמר | הפועל ת"א | בשיקטאש | 94:89 | |
7.2.24 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 18 | בשיקטאש | הפועל ת"א | 94:73 | |
30.1.24 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 17 | חובנטוד בדאלונה | הפועל ת"א | 91:85 | |
24.1.24 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 16 | הפועל ת"א | פרומיטיי | 113:105 | |
17.1.24 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 15 | הפועל ת"א | פאריס באסקטבול | 104:86 | |
9.1.24 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 14 | הפועל ת"א | לונדון ליונס | 100:96 | |
3.1.24 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 2 | הפועל ת"א | וולבס וילנה | 80:89 | |
27.12.23 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 13 | הפועל ת"א | המבורג טאווארס | 101:118 | |
20.12.23 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 12 | הפועל ת"א | רייר ונציה | 81:100 | |
12.12.23 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 11 | וולבס וילנה | הפועל ת"א | 89:81 | |
6.12.23 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 10 | צדוויטה אולימפיה | הפועל ת"א | 95:80 | |
29.11.23 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 9 | הפועל ת"א | בשיקטאש | 75:81 | |
22.11.23 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 8 | הפועל ת"א | חובנטוד בדאלונה | 99:103 | |
14.11.23 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 7 | פרומיטיי | הפועל ת"א | 89:98 | |
8.11.23 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 6 | פאריס באסקטבול | הפועל ת"א | 87:114 | |
2.11.23 (ה') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 5 | לונדון ליונס | הפועל ת"א | 98:90 | |
24.10.23 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 4 | המבורג טאווארס | הפועל ת"א | 111:72 | |
17.10.23 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 3 | רייר ונציה | הפועל ת"א | 97:81 | |
3.10.23 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 1 | הפועל ת"א | צדוויטה אולימפיה | 73:100 | |
19.4.23 (ד') | יורוקאפ | 1/4 גמר | חובנטוד בדאלונה | הפועל ת"א | 74:82 | |
12.4.23 (ד') | יורוקאפ | 1/8 גמר | הפועל ת"א | רייר ונציה | 80:90 | |
28.3.23 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 18 | הפועל ת"א | פרומיתאס פטראס | 69:108 | |
22.3.23 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 17 | שלאסק וורוצלאב | הפועל ת"א | 87:76 | |
14.3.23 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 16 | הפועל ת"א | המבורג טאווארס | 85:91 | |
7.3.23 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 15 | בודוצ'נוסט פודגוריצה | הפועל ת"א | 79:89 | |
8.2.23 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 14 | הפועל ת"א | גראן קנריה | 70:92 | |
1.2.23 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 13 | טרנטו | הפועל ת"א | 78:60 | |
24.1.23 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 12 | הפועל ת"א | טורק טלקום | 82:84 | |
18.1.23 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 11 | הפועל ת"א | פאריס באסקטבול | 79:95 | |
11.1.23 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 10 | לונדון ליונס | הפועל ת"א | 95:93 | |
20.12.22 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 9 | פרומיתאס פטראס | הפועל ת"א | 100:83 | |
13.12.22 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 8 | הפועל ת"א | שלאסק וורוצלאב | 73:103 | |
7.12.22 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 7 | המבורג טאווארס | הפועל ת"א | 91:98 | לאחר הארכה (84:84). |
29.11.22 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 6 | הפועל ת"א | בודוצ'נוסט פודגוריצה | 70:64 | |
23.11.22 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 5 | גראן קנריה | הפועל ת"א | 83:85 | |
2.11.22 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 4 | הפועל ת"א | טרנטו | 63:93 | |
26.10.22 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 3 | טורק טלקום | הפועל ת"א | 77:89 | |
19.10.22 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 2 | פאריס באסקטבול | הפועל ת"א | 100:86 | |
11.10.22 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 1 | הפועל ת"א | לונדון ליונס | 59:76 | |
15.1.21 (ו') | הליגה הבלקנית | פלייאוף העלייה לשלב הבתים השני | הפועל חולון | הפועל ת"א | 66:77 | |
9.1.21 (ש') | הליגה הבלקנית | בית מוקדם מחזור 6 | הפועל חיפה | הפועל ת"א | 79:73 | |
25.10.20 (א') | הליגה הבלקנית | בית מוקדם מחזור 5 | הפועל ת"א | בני הרצליה | 67:77 | |
22.10.20 (ה') | הליגה הבלקנית | בית מוקדם מחזור 3 | הפועל ת"א | הפועל חיפה | 94:90 | |
17.10.20 (ש') | הליגה הבלקנית | בית מוקדם מחזור 2 | בני הרצליה | הפועל ת"א | 87:78 | |
23.9.20 (ד') | ליגת האלופות | סיבוב מוקדמות 1/2 גמר | באקן ברס | הפועל ת"א | 71:91 | |
24.9.18 (ב') | ליגת האלופות | סיבוב מוקדמות 1 משחק 2 | ספירו שרלרואה | הפועל ת"א | 59:73 | |
21.9.18 (ו') | ליגת האלופות | סיבוב מוקדמות 1 משחק 1 | הפועל ת"א | ספירו שרלרואה | 73:76 | |
21.4.12 (ש') | הליגה הבלקנית | פלייאוף 1/2 גמר | הפועל גלבוע גליל | הפועל ת"א | 72:88 | |
29.3.12 (ה') | הליגה הבלקנית | פלייאוף 1/4 גמר משחק 3 | הפועל ת"א | רילסקי ספורטיסט | 60:78 | הפועל מעפילה לפיינל פור |
27.3.12 (ג') | הליגה הבלקנית | פלייאוף 1/4 גמר משחק 2 | הפועל ת"א | רילסקי ספורטיסט | 63:84 | |
20.3.12 (ג') | הליגה הבלקנית | פלייאוף 1/4 גמר משחק 1 | רילסקי ספורטיסט | הפועל ת"א | 78:83 | |
7.3.12 (ד') | הליגה הבלקנית | שלב הבתים מחזור 10 | הפועל ת"א | ז'ירינצ'קי מוסטאר | 86:90 | |
1.3.12 (ה') | הליגה הבלקנית | שלב הבתים מחזור 9 | אולצ'ין | הפועל ת"א | 20:0 | טכני לאחר שאולצ'ין פרשה מהמפעל |
7.2.12 (ג') | הליגה הבלקנית | שלב הבתים מחזור 8 | הפועל ת"א | פני קאדאברצ'י | 76:83 | |
31.1.12 (ג') | הליגה הבלקנית | שלב הבתים מחזור 7 | הפועל ת"א | לבסקי סופיה | 86:79 | |
17.1.12 (ג') | הליגה הבלקנית | שלב הבתים מחזור 6 | נפרדאק רובין | הפועל ת"א | 82:80 | |
13.12.11 (ג') | הליגה הבלקנית | שלב הבתים מחזור 5 | ז'ירינצ'קי מוסטאר | הפועל ת"א | 85:67 | |
24.11.11 (ה') | הליגה הבלקנית | שלב הבתים מחזור 4 | הפועל ת"א | אולצ'ין | 68:75 | |
27.10.11 (ה') | הליגה הבלקנית | שלב הבתים מחזור 3 | לבסקי סופיה | הפועל ת"א | 78:85 | |
25.10.11 (ג') | הליגה הבלקנית | שלב הבתים מחזור 2 | פני קאדאברצ'י | הפועל ת"א | 85:82 | |
11.10.11 (ג') | הליגה הבלקנית | שלב הבתים מחזור 1 | הפועל ת"א | נפרדאק רובין | 66:74 | |
13.9.10 (ב') | טורניר אוסישקין | משחק אימון 5 | הפועל ת"א | מ.כ. הבקעה | 69:76 | טורניר אוסישקין |
12.9.10 (א') | טורניר אוסישקין | משחק אימון 4 | הפועל ת"א | הפועל ירושלים | 99:70 | טורניר אוסישקין |
1.12.05 (ה') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 6 | הפועל ת"א | שלאסק וורוצלאב | 84:72 | |
24.11.05 (ה') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 5 | הפועל ת"א | כרונינגן | 76:63 | |
16.11.05 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 4 | מארוסי | הפועל ת"א | 54:69 | |
10.11.05 (ה') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 3 | שלאסק וורוצלאב | הפועל ת"א | 70:55 | |
3.11.05 (ה') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 2 | כרונינגן | הפועל ת"א | 74:72 | |
27.10.05 (ה') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 1 | הפועל ת"א | מארוסי | 73:72 | |
25.2.05 (ו') | יורוקאפ | 1/8 גמר משחק 2 | הפועל ת"א | פנרבחצ'ה | 88:74 | |
22.2.05 (ג') | יורוקאפ | 1/8 גמר משחק 1 | פנרבחצ'ה | הפועל ת"א | 71:83 | |
8.2.05 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 14 | הפועל ת"א | חימיק יוז'ני | 82:75 | |
4.2.05 (ו') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 13 | לבובי בלגרד | הפועל ת"א | 20:0 | |
26.1.05 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 12 | ראסינג פאריס | הפועל ת"א | 61:69 | |
18.1.05 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 11 | הפועל ת"א | לאריסה | 77:97 | |
11.1.05 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 10 | היראקליס סלוניקי | הפועל ת"א | 89:77 | |
22.12.04 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 9 | הפועל ת"א | דינאמו סט. פטרסבורג | 96:85 | |
15.12.04 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 8 | א.א.ל לימאסול | הפועל ת"א | 79:75 | |
8.12.04 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 7 | חימיק יוז'ני | הפועל ת"א | 79:82 | |
1.12.04 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 6 | הפועל ת"א | לבובי בלגרד | 79:109 | |
24.11.04 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 5 | הפועל ת"א | ראסינג פאריס | 76:72 | |
16.11.04 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 4 | לאריסה | הפועל ת"א | 81:78 | |
10.11.04 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 3 | הפועל ת"א | היראקליס סלוניקי | 73:88 | |
3.11.04 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 2 | דינאמו סט. פטרסבורג | הפועל ת"א | 54:98 | |
27.10.04 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 1 | הפועל ת"א | א.א.ל לימאסול | 74:79 | |
24.4.04 (ש') | יורוקאפ | משחק מקומות 3-4 | אוראל גרייט | הפועל ת"א | 112:104 | |
22.4.04 (ה') | יורוקאפ | 1/2 גמר | מארוסי | הפועל ת"א | 74:92 | |
5.3.04 (ו') | יורוקאפ | 1/4 גמר משחק 2 | הפועל ת"א | דינאמו איזור מוסקבה | 80:83 | |
2.3.04 (ג') | יורוקאפ | 1/4 גמר משחק 1 | דינאמו איזור מוסקבה | הפועל ת"א | 92:82 | |
20.2.04 (ו') | יורוקאפ | 1/8 גמר משחק 2 | א.א.ל לימאסול | הפועל ת"א | 89:73 | |
17.2.04 (ג') | יורוקאפ | 1/8 גמר משחק 1 | הפועל ת"א | א.א.ל לימאסול | 66:87 | |
4.2.04 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 14 | הפועל ת"א | סקונטו ריגה | 67:99 | |
28.1.04 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 13 | אוראל גרייט | הפועל ת"א | 84:76 | |
21.1.04 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 12 | הפועל ת"א | הונקה | 58:95 | |
13.1.04 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 11 | בי.סי. קייב | הפועל ת"א | 81:66 | |
16.12.03 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 10 | אריס סלוניקי | הפועל ת"א | 67:78 | |
10.12.03 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 9 | הפועל ת"א | פולוניה וארבוד | 70:98 | |
3.12.03 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 8 | באמברג | הפועל ת"א | 69:73 | |
26.11.03 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 7 | סקונטו ריגה | הפועל ת"א | 76:87 | |
19.11.03 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 6 | הפועל ת"א | אוראל גרייט | 76:71 | |
11.11.03 (ג') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 5 | הונקה | הפועל ת"א | 73:50 | |
5.11.03 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 4 | הפועל ת"א | בי.סי. קייב | 77:97 | |
29.10.03 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 3 | הפועל ת"א | אריס סלוניקי | 64:71 | |
22.10.03 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 2 | פולוניה ווארבוד | הפועל ת"א | 77:84 | |
15.10.03 (ד') | יורוקאפ | שלב הבתים מחזור 1 | הפועל ת"א | באמברג | 75:85 | |
15.4.03 (ג') | צ'מפיונס קאפ | פלייאוף 1/4 גמר משחק 2 | הפועל ת"א | המופארם ורסאץ' | 82:75 | |
8.4.03 (ג') | צ'מפיונס קאפ | פלייאוף 1/4 גמר משחק 1 | המופארם ורסאץ' | הפועל ת"א | 52:56 | |
26.3.03 (ד') | צ'מפיונס קאפ | בית פאן-אירופי מחזור 6 | אריס סלוניקי | הפועל ת"א | 75:71 | |
18.3.03 (ג') | צ'מפיונס קאפ | בית פאן-אירופי מחזור 5 | שטרסבורג | הפועל ת"א | 20:0 | |
4.3.03 (ג') | צ'מפיונס קאפ | בית פאן-אירופי מחזור 4 | הפועל ת"א | חימקי מוסקבה | 99:86 | |
25.2.03 (ג') | צ'מפיונס קאפ | בית פאן-אירופי מחזור 3 | הפועל ת"א | אריס סלוניקי | 96:84 | |
12.2.03 (ד') | צ'מפיונס קאפ | בית פאן-אירופי מחזור 2 | הפועל ת"א | שטרסבורג | 86:88 | |
4.2.03 (ג') | צ'מפיונס קאפ | בית פאן-אירופי מחזור 1 | חימקי מוסקבה | הפועל ת"א | 86:77 | |
17.12.02 (ג') | צ'מפיונס קאפ | בית דרומי מחזור 10 | הפועל ת"א | טורק טלקום | 71:83 | |
10.12.02 (ג') | צ'מפיונס קאפ | בית דרומי מחזור 9 | לבסקי סופיה | הפועל ת"א | 92:74 | |
3.12.02 (ג') | צ'מפיונס קאפ | בית דרומי מחזור 8 | המופארם ורסאץ' | הפועל ת"א | 50:68 | |
12.11.02 (ג') | צ'מפיונס קאפ | בית דרומי מחזור 7 | סלובודה טוזלה | הפועל ת"א | 81:76 | |
5.11.02 (ג') | צ'מפיונס קאפ | בית דרומי מחזור 6 | הפועל ת"א | פניוניוס | 72:86 | |
30.10.02 (ד') | צ'מפיונס קאפ | בית דרומי מחזור 5 | טורק טלקום | הפועל ת"א | 76:85 | |
22.10.02 (ג') | צ'מפיונס קאפ | בית דרומי מחזור 4 | הפועל ת"א | לבסקי סופיה | 84:88 | |
15.10.02 (ג') | צ'מפיונס קאפ | בית דרומי מחזור 3 | הפועל ת"א | המופארם ורסאץ' | 75:79 | |
8.10.02 (ג') | צ'מפיונס קאפ | בית דרומי מחזור 2 | הפועל ת"א | סלובודה טוזלה | 57:91 | |
1.10.02 (ג') | צ'מפיונס קאפ | בית דרומי מחזור 1 | פניוניוס | הפועל ת"א | 80:89 | |
13.12.01 (ה') | הליגה הדרום אירופית | מחזור 8 | הפועל ת"א | אקדמיק סופיה | 73:87 | |
17.11.01 (ש') | הליגה הדרום אירופית | מחזור 7 | יאמבולגאז | הפועל ת"א | 80:92 | |
15.11.01 (ה') | הליגה הדרום אירופית | מחזור 6 | פנרבחצ'ה | הפועל ת"א | 65:66 | |
9.11.01 (ו') | הליגה הדרום אירופית | מחזור 5 | הפועל ת"א | קומנובו | 60:81 | |
8.11.01 (ה') | הליגה הדרום אירופית | מחזור 4 | הפועל ת"א | רבוטניצקי סקופיה | 58:78 | |
3.11.01 (ש') | הליגה הדרום אירופית | מחזור 3 | ווסט פטרום אראד | הפועל ת"א | 82:56 | |
1.11.01 (ה') | הליגה הדרום אירופית | מחזור 2 | וויוודינה נוביסאד | הפועל ת"א | 72:80 | |
26.10.01 (ו') | הליגה הדרום אירופית | מחזור 1 | הפועל ת"א | לבסקי סופיה | 83:101 | |
4.10.95 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב מוקדם 2 משחק 2 | הפועל ת"א | ליון | 89:73 | |
27.9.95 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב מוקדם 2 משחק 1 | ליון | הפועל ת"א | 68:93 | |
7.2.95 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 10 | בנטון טרביזו | הפועל ת"א | 82:128 | |
31.1.95 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 9 | הפועל ת"א | פנרבחצ'ה | 87:91 | |
24.1.95 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 8 | הפועל ת"א | וולצ'לאבק נובילס | 89:95 | |
17.1.95 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 7 | באסקוניה ויטוריה | הפועל ת"א | 74:77 | |
10.1.95 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 6 | ברוצ'ני | הפועל ת"א | 70:85 | |
3.1.95 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 5 | הפועל ת"א | בנטון טרביזו | 95:82 | |
13.12.94 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 4 | פנרבחצ'ה | הפועל ת"א | 63:70 | |
6.12.94 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 3 | וולצ'לאבק נובילס | הפועל ת"א | 81:82 | |
29.11.94 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 2 | הפועל ת"א | באסקוניה ויטוריה | 78:77 | |
22.11.94 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 1 | הפועל ת"א | ברוצ'ני | 103:109 | |
1.11.94 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | סיבוב מוקדמות 3 משחק 2 | הפועל ת"א | ברנו | 66:86 | |
25.10.94 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | סיבוב מוקדמות 3 משחק 1 | ברנו | הפועל ת"א | 79:72 | |
6.10.94 (ה') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב מוקדמות 2 משחק 2 | פאוק סלוניקי | הפועל ת"א | 66:82 | |
29.9.94 (ה') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב מוקדמות 2 משחק 1 | הפועל ת"א | פאוק סלוניקי | 70:82 | |
13.9.94 (ג') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב מוקדמות 1 משחק 2 | הפועל ת"א | ארקדיה ליונס | 58:92 | |
8.9.94 (ה') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב מוקדמות 1 משחק 1 | ארקדיה ליונס | הפועל ת"א | 86:75 | |
14.9.93 (ג') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב מוקדם משחק 2 | בנפיקה ליסבון | הפועל ת"א | 67:87 | |
9.9.93 (ה') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב מוקדם משחק 1 | הפועל ת"א | בנפיקה ליסבון | 75:83 | |
9.2.93 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 10 | אפס פילזן | הפועל ת"א | 66:75 | |
2.2.93 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 9 | הפועל ת"א | ברוצ'ני | 88:106 | |
26.1.93 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 8 | צסקא מוסקבה | הפועל ת"א | 62:85 | |
19.1.93 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 7 | הפועל ת"א | אולימפיה לובליאנה | 92:89 | |
12.1.93 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 6 | סראגוסה | הפועל ת"א | 69:71 | |
5.1.93 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 5 | הפועל ת"א | אפס פילזן | 90:87 | |
15.12.92 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 4 | ברוצ'ני | הפועל ת"א | 91:103 | |
8.12.92 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 3 | הפועל ת"א | צסקא מוסקבה | 83:96 | |
1.12.92 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 2 | אולימפיה לובליאנה | הפועל ת"א | 77:78 | |
24.11.92 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | בית 1/4 גמר מחזור 1 | הפועל ת"א | סראגוסה | 72:73 | |
3.11.92 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | סיבוב 3 משחק 2 | הונבד בודפשט | הפועל ת"א | 62:69 | |
27.10.92 (ג') | גביע אירופה לקבוצות | סיבוב 3 משחק 1 | הפועל ת"א | הונבד בודפשט | 74:92 | |
8.10.92 (ה') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב 1 משחק 2 | אנטוורפן | הפועל ת"א | 72:90 | |
1.10.92 (ה') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב 1 משחק 1 | הפועל ת"א | אנטוורפן | 80:88 | |
15.1.92 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/8 גמר מחזור 6 | היראקליס סלוניקי | הפועל ת"א | 107:98 | |
8.1.92 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/8 גמר מחזור 5 | הפועל ת"א | ויאדוליד | 89:88 | |
18.12.91 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/8 גמר מחזור 4 | קאנטו | הפועל ת"א | 72:79 | |
11.12.91 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/8 גמר מחזור 3 | הפועל ת"א | היראקליס סלוניקי | 79:106 | |
3.12.91 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/8 גמר מחזור 2 | ויאדוליד | הפועל ת"א | 74:76 | |
27.11.91 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/8 גמר מחזור 1 | הפועל ת"א | קאנטו | 94:104 | |
6.11.91 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב מוקדם 2 משחק 2 | הפועל ת"א | פולוניה ורשה | 70:116 | |
30.10.91 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב מוקדם 2 משחק 1 | פולוניה ורשה | הפועל ת"א | 98:75 | |
10.10.91 (ה') | גביע קוראץ' | סיבוב מוקדם 1 משחק 2 | הפועל ת"א | דינמו מוסקבה | 110:115 | |
2.10.91 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב מוקדם 1 משחק 1 | דינמו מוסקבה | הפועל ת"א | 102:90 | |
23.1.91 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/8 גמר מחזור 6 | הפועל ת"א | קאזרטה | 73:80 | |
16.1.91 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/8 גמר מחזור 5 | ציבונה זאגרב | הפועל ת"א | 68:124 | |
9.1.91 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/8 גמר מחזור 4 | שארלוטנבורג | הפועל ת"א | 87:116 | |
2.1.91 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/8 גמר מחזור 3 | קאזרטה | הפועל ת"א | 76:90 | |
19.12.90 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/8 גמר מחזור 2 | הפועל ת"א | ציבונה זאגרב | 79:85 | |
12.12.90 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/8 גמר מחזור 1 | הפועל ת"א | שארלוטנבורג | 69:92 | |
31.10.90 (ד') | גביע קוראץ' | 1/16 גמר משחק 2 | אולימפיה לובליאנה | הפועל ת"א | 94:103 | |
24.10.90 (ד') | גביע קוראץ' | 1/16 גמר משחק 1 | הפועל ת"א | אולימפיה לובליאנה | 67:77 | |
2.10.90 (ג') | גביע קוראץ' | סיבוב 1 משחק 2 | הפועל ת"א | בוטום שטאהל | 87:88 | |
26.9.90 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 1 משחק 1 | בוטום שטאהל | הפועל ת"א | 125:98 | |
1.11.89 (ד') | גביע קוראץ' | 1/16 גמר משחק 2 | ויקטוריה ליברטאס פזארו | הפועל ת"א | 88:105 | הפסד בהארכה אחרי 83:84 בתום הזמן החוקי |
25.10.89 (ד') | גביע קוראץ' | 1/16 גמר משחק 1 | הפועל ת"א | ויקטוריה ליברטאס פזארו | 78:79 | |
4.10.89 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 1 משחק 2 | הפועל ת"א | אפולון פטראס | 59:93 | |
27.9.89 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 1 משחק 1 | אפולון פטראס | הפועל ת"א | 79:75 | |
1.2.89 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 6 | הפועל ת"א | חובנטוד בדאלונה | 82:77 | |
25.1.89 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 5 | זאדאר | הפועל ת"א | 72:87 | |
18.1.89 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 4 | אולימפיאקוס | הפועל ת"א | 99:87 | |
11.1.89 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 3 | חובנטוד בדאלונה | הפועל ת"א | 79:103 | |
14.12.88 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 2 | הפועל ת"א | זאדאר | 93:84 | |
7.12.88 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 1 | הפועל ת"א | אולימפיאקוס | 86:101 | |
9.11.88 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 2 משחק 2 | הפועל ת"א | סלובנסאט ברטיסלבה | 92:104 | |
2.11.88 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 2 משחק 1 | סלובנסאט ברטיסלבה | הפועל ת"א | 91:80 | |
17.2.88 (ד') | גביע קוראץ' | 1/2 גמר משחק 2 | ציבונה זאגרב | הפועל ת"א | 89:101 | |
10.2.88 (ד') | גביע קוראץ' | 1/2 גמר משחק 1 | הפועל ת"א | ציבונה זאגרב | 103:93 | פטרוביץ' 59 נק |
19.1.88 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר משחק 6 | הפועל ת"א | יוגופלסטיקה ספליט | 65:77 | הפועל עולה ל1/2 גמר |
13.1.88 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר משחק 5 | סראגוסה | הפועל ת"א | 80:79 | |
6.1.88 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר משחק 4 | הפועל ת"א | קאנטו | 86:101 | |
15.12.87 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר משחק 3 | יוגופלסטיקה ספליט | הפועל ת"א | 83:86 | בהארכה |
9.12.87 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר משחק 2 | הפועל ת"א | סראגוסה | 96:102 | |
2.12.87 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר משחק 1 | קאנטו | הפועל ת"א | 78:94 | |
21.10.87 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 2 משחק 2 | הפועל ת"א | אינטר ברטיסלבה | 77:99 | |
19.10.87 (ב') | גביע קוראץ' | סיבוב 2 משחק 1 | אינטר ברטיסלבה | הפועל ת"א | 111:86 | האורחים ויתרו על המשחק הביתי |
6.11.86 (ה') | גביע קוראץ' | סיבוב 2 משחק 2 | וארזה | הפועל ת"א | 75:112 | |
30.10.86 (ה') | גביע קוראץ' | סיבוב 2 משחק 1 | הפועל ת"א | וארזה | 85:92 | |
8.10.86 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 1 משחק 2 | הפועל ת"א | אפולון פטראס | 80:117 | |
30.9.86 (ג') | גביע קוראץ' | סיבוב 1 משחק 1 | אפולון פטראס | הפועל ת"א | 88:71 | |
29.1.86 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 6 | הפועל ת"א | בוסנה סראייבו | 107:110 | |
22.1.86 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 5 | שאלאן | הפועל ת"א | 85:80 | |
15.1.86 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 4 | בנקו רומא | הפועל ת"א | 94:73 | |
8.1.86 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 3 | בוסנה סראייבו | הפועל ת"א | 89:105 | |
11.12.85 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 2 | הפועל ת"א | שאלאן | 79:81 | |
4.12.85 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 1 | הפועל ת"א | בנקו רומא | 82:92 | |
6.11.85 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 2 משחק 2 | סראגוסה | הפועל ת"א | 93:104 | |
30.10.85 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 2 משחק 1 | הפועל ת"א | סראגוסה | 89:104 | |
1.10.85 (ג') | גביע קוראץ' | סיבוב 1 משחק 2 | הפועל ת"א | קראוונוס | 58:127 | |
30.9.85 (ב') | גביע קוראץ' | סיבוב 1 משחק 1 | קראוונוס | הפועל ת"א | 140:38 | קראוונוס ויתרה על הביתיות |
29.1.85 (ג') | גביע אירופה למחזיקות גביע | בית 1/4 גמר מחזור 6 | הפועל ת"א | קאזרטה | 95:98 | |
22.1.85 (ג') | גביע אירופה למחזיקות גביע | בית 1/4 גמר מחזור 5 | ברצלונה | הפועל ת"א | 63:73 | |
15.1.85 (ג') | גביע אירופה למחזיקות גביע | בית 1/4 גמר מחזור 4 | וילרבאן | הפועל ת"א | 82:95 | |
8.1.85 (ג') | גביע אירופה למחזיקות גביע | בית 1/4 גמר מחזור 3 | קאזרטה | הפועל ת"א | 89:108 | |
11.12.84 (ג') | גביע אירופה למחזיקות גביע | בית 1/4 גמר מחזור 2 | הפועל ת"א | ברצלונה | 101:96 | |
4.12.84 (ג') | גביע אירופה למחזיקות גביע | בית 1/4 גמר מחזור 1 | הפועל ת"א | וילרבאן | 83:79 | |
6.11.84 (ג') | גביע אירופה למחזיקות גביע | סיבוב 2 משחק 2 | הפועל ת"א | האטראנס האקסברגן | 84:112 | |
31.10.84 (ד') | גביע אירופה למחזיקות גביע | סיבוב 2 משחק 1 | האטראנס האקסברגן | הפועל ת"א | 99:94 | |
4.10.83 (ג') | גביע אירופה למחזיקות גביע | סיבוב 1 משחק 2 | הפועל ת"א | מכבי בריסל | 77:63 | |
27.9.83 (ג') | גביע אירופה למחזיקות גביע | סיבוב 1 משחק 1 | מכבי בריסל | הפועל ת"א | 72:86 | |
10.11.82 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 2 משחק 2 | הפועל ת"א | באיירויט | 79:85 | |
3.11.82 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 2 משחק 1 | באיירויט | הפועל ת"א | 70:77 | |
11.11.81 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 2 משחק 2 | סיבניק | הפועל ת"א | 88:98 | |
4.11.81 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 2 משחק 1 | הפועל ת"א | סיבניק | 97:101 | |
4.2.81 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר משחק 6 | הכוכב האדום בלגרד | הפועל ת"א | 102:128 | |
27.1.81 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר משחק 5 | הפועל ת"א | רויאל אנדרלכט | 86:90 | |
21.1.81 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר משחק 4 | פארארלה רייטי | הפועל ת"א | 80:84 | |
14.1.81 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר משחק 3 | הפועל ת"א | הכוכב האדום בלגרד | 92:96 | |
17.12.80 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר משחק 2 | רויאל אנדרלכט | הפועל ת"א | 80:88 | |
10.12.80 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר משחק 1 | הפועל ת"א | פארארלה רייטי | 99:94 | |
13.11.80 (ה') | גביע קוראץ' | 1/8 גמר משחק 2 | הפועל ת"א | יניסהיר אנקרה | 64:112 | |
7.11.80 (ו') | גביע קוראץ' | 1/8 גמר משחק 1 | יניסהיר אנקרה | הפועל ת"א | 109:68 | |
16.10.80 (ה') | גביע קוראץ' | סיבוב 1 משחק 2 | פלוריס | הפועל ת"א | 90:87 | |
8.10.80 (ד') | גביע קוראץ' | סיבוב 1 משחק 1 | הפועל ת"א | פלוריס | 72:84 | |
12.3.80 (ד') | גביע קוראץ' | 1/2 גמר משחק 2 | ציבונה זאגרב | הפועל ת"א | 80:92 | |
5.3.80 (ד') | גביע קוראץ' | 1/2 גמר משחק 1 | הפועל ת"א | ציבונה זאגרב | 80:81 | |
20.2.80 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 6 | הפועל ת"א | אנטוניני סיינה | 83:84 | |
13.2.80 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 5 | אספו טור | הפועל ת"א | 85:92 | |
5.2.80 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 4 | הפועל ת"א | בוראץ' | 80:95 | |
23.1.80 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 3 | אנטוניני סיינה | הפועל ת"א | 85:92 | |
17.1.80 (ה') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 2 | הפועל ת"א | אספו טור | 83:108 | |
8.1.80 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 1 | בוראץ' | הפועל ת"א | 92:94 | |
28.11.79 (ד') | גביע קוראץ' | 1/8 גמר משחק 2 | ראדניצקי בלגרד | הפועל ת"א | 80:83 | |
21.11.79 (ד') | גביע קוראץ' | 1/8 גמר משחק 1 | הפועל ת"א | ראדניצקי בלגרד | 82:86 | |
8.11.78 (ד') | גביע אירופה למחזיקות גביע | סיבוב 1 משחק 2 | הפועל ת"א | דן בוש | 86:81 | |
1.11.78 (ד') | גביע אירופה למחזיקות גביע | סיבוב 1 משחק 1 | דן בוש | הפועל ת"א | 67:83 | |
26.10.77 (ד') | גביע אירופה למחזיקות גביע | סיבוב 1 משחק 2 | אולימפיאקוס | הפועל ת"א | 55:75 | |
19.10.77 (ד') | גביע אירופה למחזיקות גביע | סיבוב 1 משחק 1 | הפועל ת"א | אולימפיאקוס | 60:79 | |
16.2.77 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 4 | הפועל ת"א | פורטיטודו בולוניה | 82:81 | |
8.2.77 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 3 | בוסנה סראייבו | הפועל ת"א | 102:108 | |
18.1.77 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 2 | פורטיטודו בולוניה | הפועל ת"א | 85:98 | נקראה אז אלקו בולוניה |
12.1.77 (ד') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 1 | הפועל ת"א | בוסנה סראייבו | 107:93 | |
23.11.76 (ג') | גביע קוראץ' | סיבוב מוקדמות 2 משחק 2 | לה מאן | הפועל ת"א | 74:87 | |
16.11.76 (ג') | גביע קוראץ' | סיבוב מוקדמות 2 משחק 1 | הפועל ת"א | לה מאן | 79:100 | משחק בכורה ליוז האמריקאי |
10.2.76 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 6 | ברצלונה | הפועל ת"א | 84:87 | |
3.2.76 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 5 | הפועל ת"א | ברצלונה | 126:117 | |
27.1.76 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 4 | הפועל ת"א | אולימפיק אנטיב | 75:106 | |
20.1.76 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 3 | אולימפיק אנטיב | הפועל ת"א | 76:101 | |
13.1.76 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 2 | הפועל ת"א | קינמרטיני טורינו | 78:96 | |
6.1.76 (ג') | גביע קוראץ' | בית 1/4 גמר מחזור 1 | קינמרטיני טורינו | הפועל ת"א | 67:91 | |
25.11.75 (ג') | גביע קוראץ' | סיבוב מוקדם 2 משחק 2 | א.א.ק אתונה | הפועל ת"א | 62:83 | |
18.11.75 (ג') | גביע קוראץ' | סיבוב מוקדם 2 משחק 1 | הפועל ת"א | א.א.ק אתונה | 71:95 | |
11.2.71 (ה') | גביע אירופה למחזיקות גביע | 1/4 גמר משחק 2 | הפועל ת"א | אולימפיה מילאנו | 105:80 | |
3.2.71 (ד') | גביע אירופה למחזיקות גביע | 1/4 גמר משחק 1 | אולימפיה מילאנו | הפועל ת"א | 74:107 | |
14.1.71 (ה') | גביע אירופה למחזיקות גביע | 1/8 גמר משחק 2 | פנאתינייקוס | הפועל ת"א | 53:57 | |
7.1.71 (ה') | גביע אירופה למחזיקות גביע | 1/8 גמר משחק 1 | הפועל ת"א | פנאתינייקוס | 83:93 | |
11.12.69 (ה') | גביע אירופה לאלופות | מוקדמות משחק 2 | וילרבאן | הפועל ת"א | 61:86 | |
4.12.69 (ה') | גביע אירופה לאלופות | מוקדמות משחק 1 | הפועל ת"א | וילרבאן | 69:70 | |
9.1.69 (ה') | גביע אירופה למחזיקות גביע | סיבוב 1 משחק 2 | הפועל ת"א | סטיאווה בוקרשט | 97:95 | |
12.12.68 (ה') | גביע אירופה למחזיקות גביע | סיבוב 1 משחק 1 | סטיאווה בוקרשט | הפועל ת"א | 58:89 | |
16.1.68 (ג') | גביע אירופה למחזיקות גביע | סיבוב 1 משחק 2 | רויאל בריסל | הפועל ת"א | 66:83 | |
9.1.68 (ג') | גביע אירופה למחזיקות גביע | סיבוב 1 משחק 1 | הפועל ת"א | רויאל בריסל | 51:56 | |
16.12.65 (ה') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב 1 משחק 2 | אולימפיה מילאנו | הפועל ת"א | 53:87 | |
9.12.65 (ה') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב 1 משחק 1 | הפועל ת"א | אולימפיה מילאנו | 80:65 | |
27.1.62 (ש') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב 1 משחק 2 | דראשופקה איסטנבול | הפועל ת"א | 70:75 | |
13.1.62 (ש') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב 1 משחק 1 | הפועל ת"א | דראשופקה איסטנבול | 65:69 | |
27.12.61 (ד') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב מוקדם משחק 2 | פנאתינייקוס | הפועל ת"א | 84:72 | |
9.12.61 (ש') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב מוקדם משחק 1 | הפועל ת"א | פנאתינייקוס | 58:82 | |
23.5.61 (ג') | גביע אירופה לאלופות | 1/4 גמר משחק 2 | הפועל ת"א | א.ס.ק ריגה | 78:74 | |
14.3.61 (ג') | גביע אירופה לאלופות | 1/4 גמר משחק 1 | א.ס.ק ריגה | הפועל ת"א | 60:84 | |
15.2.61 (ד') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב 1 משחק 2 | הפועל ת"א | גלאטסראיי איסטנבול | 39:54 | |
25.1.61 (ד') | גביע אירופה לאלופות | סיבוב 1 משחק 1 | גלאטסראיי איסטנבול | הפועל ת"א | 39:40 | |