ארגז חול
מתוך ויקיפועל
גרסה מ־08:08, 11 במרץ 2024 מאת
RfWikiAdm
(
שיחה
|
תרומות
)
(
הבדל
)
→ הגרסה הקודמת
|
הגרסה האחרונה
(
הבדל
) |
הגרסה הבאה ←
(
הבדל
)
קפיצה לניווט
קפיצה לחיפוש
עוד
תאריך
מפעל
שלב
מארחת
אורחת
תוצאה
הערות
13.3.24
(ד')
יורוקאפ
1/4 גמר
הפועל ת"א
בשיקטאש
94:89
7.2.24
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 18
בשיקטאש
הפועל ת"א
94:73
30.1.24
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 17
חובנטוד בדאלונה
הפועל ת"א
91:85
24.1.24
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 16
הפועל ת"א
פרומיטיי
113:105
17.1.24
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 15
הפועל ת"א
פאריס באסקטבול
104:86
9.1.24
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 14
הפועל ת"א
לונדון ליונס
100:96
3.1.24
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 2
הפועל ת"א
וולבס וילנה
80:89
27.12.23
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 13
הפועל ת"א
המבורג טאווארס
101:118
20.12.23
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 12
הפועל ת"א
רייר ונציה
81:100
12.12.23
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 11
וולבס וילנה
הפועל ת"א
89:81
6.12.23
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 10
צדוויטה אולימפיה
הפועל ת"א
95:80
29.11.23
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 9
הפועל ת"א
בשיקטאש
75:81
22.11.23
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 8
הפועל ת"א
חובנטוד בדאלונה
99:103
14.11.23
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 7
פרומיטיי
הפועל ת"א
89:98
8.11.23
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 6
פאריס באסקטבול
הפועל ת"א
87:114
2.11.23
(ה')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 5
לונדון ליונס
הפועל ת"א
98:90
24.10.23
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 4
המבורג טאווארס
הפועל ת"א
111:72
17.10.23
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 3
רייר ונציה
הפועל ת"א
97:81
3.10.23
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 1
הפועל ת"א
צדוויטה אולימפיה
73:100
19.4.23
(ד')
יורוקאפ
1/4 גמר
חובנטוד בדאלונה
הפועל ת"א
74:82
12.4.23
(ד')
יורוקאפ
1/8 גמר
הפועל ת"א
רייר ונציה
80:90
28.3.23
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 18
הפועל ת"א
פרומיתאס פטראס
69:108
22.3.23
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 17
שלאסק וורוצלאב
הפועל ת"א
87:76
14.3.23
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 16
הפועל ת"א
המבורג טאווארס
85:91
7.3.23
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 15
בודוצ'נוסט פודגוריצה
הפועל ת"א
79:89
8.2.23
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 14
הפועל ת"א
גראן קנריה
70:92
1.2.23
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 13
טרנטו
הפועל ת"א
78:60
24.1.23
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 12
הפועל ת"א
טורק טלקום
82:84
18.1.23
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 11
הפועל ת"א
פאריס באסקטבול
79:95
11.1.23
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 10
לונדון ליונס
הפועל ת"א
95:93
20.12.22
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 9
פרומיתאס פטראס
הפועל ת"א
100:83
13.12.22
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 8
הפועל ת"א
שלאסק וורוצלאב
73:103
7.12.22
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 7
המבורג טאווארס
הפועל ת"א
91:98
לאחר הארכה (84:84).
29.11.22
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 6
הפועל ת"א
בודוצ'נוסט פודגוריצה
70:64
23.11.22
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 5
גראן קנריה
הפועל ת"א
83:85
2.11.22
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 4
הפועל ת"א
טרנטו
63:93
26.10.22
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 3
טורק טלקום
הפועל ת"א
77:89
19.10.22
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 2
פאריס באסקטבול
הפועל ת"א
100:86
11.10.22
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 1
הפועל ת"א
לונדון ליונס
59:76
15.1.21
(ו')
הליגה הבלקנית
פלייאוף העלייה לשלב הבתים השני
הפועל חולון
הפועל ת"א
66:77
9.1.21
(ש')
הליגה הבלקנית
בית מוקדם מחזור 6
הפועל חיפה
הפועל ת"א
79:73
25.10.20
(א')
הליגה הבלקנית
בית מוקדם מחזור 5
הפועל ת"א
בני הרצליה
67:77
22.10.20
(ה')
הליגה הבלקנית
בית מוקדם מחזור 3
הפועל ת"א
הפועל חיפה
94:90
17.10.20
(ש')
הליגה הבלקנית
בית מוקדם מחזור 2
בני הרצליה
הפועל ת"א
87:78
23.9.20
(ד')
ליגת האלופות
סיבוב מוקדמות 1/2 גמר
באקן ברס
הפועל ת"א
71:91
24.9.18
(ב')
ליגת האלופות
סיבוב מוקדמות 1 משחק 2
ספירו שרלרואה
הפועל ת"א
59:73
21.9.18
(ו')
ליגת האלופות
סיבוב מוקדמות 1 משחק 1
הפועל ת"א
ספירו שרלרואה
73:76
21.4.12
(ש')
הליגה הבלקנית
פלייאוף 1/2 גמר
הפועל גלבוע גליל
הפועל ת"א
72:88
29.3.12
(ה')
הליגה הבלקנית
פלייאוף 1/4 גמר משחק 3
הפועל ת"א
רילסקי ספורטיסט
60:78
הפועל מעפילה לפיינל פור
27.3.12
(ג')
הליגה הבלקנית
פלייאוף 1/4 גמר משחק 2
הפועל ת"א
רילסקי ספורטיסט
63:84
20.3.12
(ג')
הליגה הבלקנית
פלייאוף 1/4 גמר משחק 1
רילסקי ספורטיסט
הפועל ת"א
78:83
7.3.12
(ד')
הליגה הבלקנית
שלב הבתים מחזור 10
הפועל ת"א
ז'ירינצ'קי מוסטאר
86:90
1.3.12
(ה')
הליגה הבלקנית
שלב הבתים מחזור 9
אולצ'ין
הפועל ת"א
20:0
טכני לאחר שאולצ'ין פרשה מהמפעל
7.2.12
(ג')
הליגה הבלקנית
שלב הבתים מחזור 8
הפועל ת"א
פני קאדאברצ'י
76:83
31.1.12
(ג')
הליגה הבלקנית
שלב הבתים מחזור 7
הפועל ת"א
לבסקי סופיה
86:79
17.1.12
(ג')
הליגה הבלקנית
שלב הבתים מחזור 6
נפרדאק רובין
הפועל ת"א
82:80
13.12.11
(ג')
הליגה הבלקנית
שלב הבתים מחזור 5
ז'ירינצ'קי מוסטאר
הפועל ת"א
85:67
24.11.11
(ה')
הליגה הבלקנית
שלב הבתים מחזור 4
הפועל ת"א
אולצ'ין
68:75
27.10.11
(ה')
הליגה הבלקנית
שלב הבתים מחזור 3
לבסקי סופיה
הפועל ת"א
78:85
25.10.11
(ג')
הליגה הבלקנית
שלב הבתים מחזור 2
פני קאדאברצ'י
הפועל ת"א
85:82
11.10.11
(ג')
הליגה הבלקנית
שלב הבתים מחזור 1
הפועל ת"א
נפרדאק רובין
66:74
13.9.10
(ב')
טורניר אוסישקין
משחק אימון 5
הפועל ת"א
מ.כ. הבקעה
69:76
טורניר אוסישקין
12.9.10
(א')
טורניר אוסישקין
משחק אימון 4
הפועל ת"א
הפועל ירושלים
99:70
טורניר אוסישקין
1.12.05
(ה')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 6
הפועל ת"א
שלאסק וורוצלאב
84:72
24.11.05
(ה')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 5
הפועל ת"א
כרונינגן
76:63
16.11.05
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 4
מארוסי
הפועל ת"א
54:69
10.11.05
(ה')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 3
שלאסק וורוצלאב
הפועל ת"א
70:55
3.11.05
(ה')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 2
כרונינגן
הפועל ת"א
74:72
27.10.05
(ה')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 1
הפועל ת"א
מארוסי
73:72
25.2.05
(ו')
יורוקאפ
1/8 גמר משחק 2
הפועל ת"א
פנרבחצ'ה
88:74
22.2.05
(ג')
יורוקאפ
1/8 גמר משחק 1
פנרבחצ'ה
הפועל ת"א
71:83
8.2.05
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 14
הפועל ת"א
חימיק יוז'ני
82:75
4.2.05
(ו')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 13
לבובי בלגרד
הפועל ת"א
20:0
26.1.05
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 12
ראסינג פאריס
הפועל ת"א
61:69
18.1.05
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 11
הפועל ת"א
לאריסה
77:97
11.1.05
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 10
היראקליס סלוניקי
הפועל ת"א
89:77
22.12.04
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 9
הפועל ת"א
דינאמו סט. פטרסבורג
96:85
15.12.04
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 8
א.א.ל לימאסול
הפועל ת"א
79:75
8.12.04
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 7
חימיק יוז'ני
הפועל ת"א
79:82
1.12.04
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 6
הפועל ת"א
לבובי בלגרד
79:109
24.11.04
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 5
הפועל ת"א
ראסינג פאריס
76:72
16.11.04
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 4
לאריסה
הפועל ת"א
81:78
10.11.04
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 3
הפועל ת"א
היראקליס סלוניקי
73:88
3.11.04
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 2
דינאמו סט. פטרסבורג
הפועל ת"א
54:98
27.10.04
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 1
הפועל ת"א
א.א.ל לימאסול
74:79
24.4.04
(ש')
יורוקאפ
משחק מקומות 3-4
אוראל גרייט
הפועל ת"א
112:104
22.4.04
(ה')
יורוקאפ
1/2 גמר
מארוסי
הפועל ת"א
74:92
5.3.04
(ו')
יורוקאפ
1/4 גמר משחק 2
הפועל ת"א
דינאמו איזור מוסקבה
80:83
2.3.04
(ג')
יורוקאפ
1/4 גמר משחק 1
דינאמו איזור מוסקבה
הפועל ת"א
92:82
20.2.04
(ו')
יורוקאפ
1/8 גמר משחק 2
א.א.ל לימאסול
הפועל ת"א
89:73
17.2.04
(ג')
יורוקאפ
1/8 גמר משחק 1
הפועל ת"א
א.א.ל לימאסול
66:87
4.2.04
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 14
הפועל ת"א
סקונטו ריגה
67:99
28.1.04
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 13
אוראל גרייט
הפועל ת"א
84:76
21.1.04
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 12
הפועל ת"א
הונקה
58:95
13.1.04
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 11
בי.סי. קייב
הפועל ת"א
81:66
16.12.03
(ג')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 10
אריס סלוניקי
הפועל ת"א
67:78
10.12.03
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 9
הפועל ת"א
פולוניה וארבוד
70:98
3.12.03
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 8
באמברג
הפועל ת"א
69:73
26.11.03
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 7
סקונטו ריגה
הפועל ת"א
76:87
19.11.03
(ד')
יורוקאפ
שלב הבתים מחזור 6
הפועל ת"א
אוראל גרייט
76:71
תפריט ניווט
כלים אישיים
יצירת חשבון
כניסה לחשבון
מרחבי שם
דף
שיחה
עברית
צפיות
קריאה
הצגת מקור
גרסאות קודמות
עוד
ראש בראש
כדורגל
כדורסל
עונות
עונת 2023/24
כל העונות
שירים
כללי
שירים מהיציע
ויקיפועל
מחלקת הכדורגל
מחלקת הכדורסל
הנצחת אוהדים
לוח משחקים משוער
שינויים אחרונים
שער הקהילה
דף אקראי
תיבת כלים
דפים המקושרים לכאן
שינויים בדפים המקושרים
דפים מיוחדים
גרסה להדפסה
קישור קבוע
מידע על הדף
ערכי דף